NAPISANE Z DUMĄ.

BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA KAŻDY FEEDBACK.

  • Jurgielt

Wielki podręcznik eventowy

Aktualizacja: 7 mar 2020


Cześć. Mam na imię Kuba i od 10 lat prowadzę biznes eventowy - Proshot Paintball k. Kamiennej Góry. O czym będzie mój blog?


10 lat doświadczenia w branży przekute w cykl artykułów i porad.

Szeroki wachlarz tematów - od spraw błahych i codziennych, po rzeczy ważne i żywotne.


10 lat doświadczenia w branży zobowiązuje. Jednocześnie, nazbierało się całe morze tematów, o których chciałbym powiedzieć na łamach tego bloga. Zacznijmy jednak od początku: dla kogo jest ten blog i o czym przeczytacie?


Dobra wiadomość: każdy najprawdopodobniej znajdzie tu coś dla siebie! Będę starał się umieszczać wpisy dla jak najszerszego grona czytelników. Mogą to być np. osoby poszukujące konkretnych odpowiedzi na problemy, jakie stoją przed organizatorami wydarzeń eventowych - organizatorzy wieczorów kawalerskich, spotkań przyjacielskich, czy imprez firmowych. Uwierzcie mi, ilość pytań i problemów do rozwiązania przy tego typu wydarzeniach jest ogromna! Jednocześnie, nie zawsze można znaleźć w internecie satysfakcjonującą i syntetyczną odpowiedź, która nam pomoże.


Z dużą troską podejdę do tematu osób, które chciałyby rozpocząć przygodę z paintballem, strzelectwem, czy łucznictwem. Nie każde hobby zamienia się w długoletnią przygodę. Z doświadczenia wiem, że tylko niewielki procent osób znajduje czas i chęci, aby zanurzyć się w aktywności strzeleckiej i oddać się jej. Postaram się więc wskazać cienie i blaski, zagrożenia i najlepsze rzeczy, jakie łączą się z daną dyscypliną. Wszystko po to, aby ułatwić i przybliżyć decyzję, często obarczoną sporymi wydatkami finansowymi na zakup sprzętu.


Bezpieczeństwo na poligonie


Jako odpowiedzialny organizator, przez wiele lat szlifowałem swoją drogę dla osiągnięcia jak najlepszych rezultatów pod względem bezpieczeństwa - SAFETY FIRST! Dla mnie jest to sprawa kluczowa, choć w środowisku i jego okolicach nie zawsze nadaje jej się odpowiedni ton. Bagatelizuje się niekiedy lub przechodzi do porządku dziennego nad najważniejszymi zasadami.

Obserwuję np, że wiele dyscyplin ekstremalnych radykalnie obniża "wiek wejścia". Nie ma w tym nic złego, o ile jest to robione odpowiedzialnie i ze świadomością wszystkich zagrożeń. Odpowiedzialność w stosunku do dzieci nie może uwzględniać kompromisów - nie można kierować się myślą, że bombelek tak bardzo chciał...


Dużo napiszę nt alkoholu. Jest to ciężki temat, niemniej ważny i kontrowersyjny zarazem. W swojej pracy często mam do czynienia ze złą percepcją roli alkoholu w wydarzeniach eventowych, co niejednokrotnie tworzy nieprzyjemny klimat i psuje rozrywkę. Będę starał się wskazać, jak właściwie - w mojej opinii - pogodzić chęć korzystania z alkoholu w czasie imprez i jak uniknąć zgrzytów.


Historie z nożem w ręku

Dekada pracy w branży eventowej to również przeżycia i opowieści z morałem. Postaram się opowiedzieć o kilku z nich - ku przestrodze i ku pokrzepieniu serc. Będzie na pewno ciekawie.


Sprawy codzienne i ciekawostki. Hack & Tricks.


Sprzęt, rozwiązania ułatwiające życie i pomysły, ale także luźne wnioski nt spraw codziennych. Mam nadzieję, że ta sekcja nie przyćmi innych, ważniejszych :) Topiki lekkie i przyjemne pozwolą wam oderwać się od ciężkiego kalibru moralizatorskich treści.


Jak często możecie liczyć na nowe wpisy na blogu?


Dobry wpis wymaga pracy liczonej jako czas. Moim celem jest tworzenie wartościowych treści, które pomgą wam rozwiązać palący problem, czy dokonać odpowiedniej decyzji. Z całego serca chciałbym publikować raz na tydzień, bądź dwa. Z pewnością dobrym rozwiązaniem będzie zapisanie się do naszej listy mailingowej. Regularny biuletyn na pewno nie pozwoli wam ominąć ciekawych treści.


Do dzieła!

Jurgielt


#bezpieczeństwo #luźne #alkohol #sprzęt #paintball #łucznictwo #strzelectwo #archerytag #airguns #dladzieci #event #wieczórkawalerski #dlafirm #imprezafirmowa #graczpaintball #proshot #proshotpaintball #shootingforfun

145 wyświetlenia

10 LAT PRACY Z LUDŹMI. CHYBA JESTEM W TYM DOBRY...

Jestem organizatorem rozrywki strzeleckiej na Dolnym Śląsku i od 10 lat prowadzę Proshot Paintball. Chcę podzielić się z wami moim doświadczeniem i pomóc w wielu kwestiach. Będę wdzięczny za każdy feedback!

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2020 przez

KICK ASS PROJEKT

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon