NAPISANE Z DUMĄ.

BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA KAŻDY FEEDBACK.

  • Jurgielt

Co z rozrywką w dobie Nowej Normalności?

Pamiętacie mój vlog #2 z początku tego roku? Mówiłem tam o strategicznym zarządzaniem strachem i konsekwencjach nierozważnych decyzji. Czyżby proroctwa mnie wspierały? Zapraszam do lektury kilku wniosków nt branży eventowej, w której działam i ogólnie. Co czeka nas w nowym roku 2021?


CORONAVIRUS = akcelerator NWO


Jest tak, że idee mają konsekwencje. Choć złośliwcy powiedzieli by, że konsekwencje (konieczności) mają swoje idee. Tak też się stało! Społeczeństwa jak Świat długi i szeroki, jedne po drugich, składały na ołtarzu bezpieczeństwa sute ofiary z własnych wolności i swobód. Byle by obronić się przed wrażym koronawirusem, oszukać śmierć, wywinąć się zagrożeniu.

Jesteśmy tuż po "drugiej fali". Okazało się, że diabeł nie jest taki straszny, jak malowały go różne autorytety moralne z telewizora głównego ścieku informacyjnego. Ludzie umierają, ale trzeba przyznać, że zawsze umierali, a koronawirus nie przyczynił się znacząco do zwiększenia ilości nieszczęścia na świecie. Niemniej, w skutek ogromnej dawki strachu i niepewności, pozbyliśmy się całych połaci wolności, których nie oddalibyśmy w normalnych warunkach - w końcu takiej okazji do poszerzenia władzy nie można było nie wykorzystać!


Nowa Normalność

"Fałszywa pandemia" przez niektórych uważana jest jako wstęp, preludium dla nowych porządków na Świecie. Nowy porządek jawi się jako mniej przyjazny, z większą kontrolą rządów i instytucji, gdzie trudniej będzie można mieć swoje zdanie. Mówią o tym chociażby prorocy pokroju Billa Gatesa. Ciężko to zaakceptować. Ciężko zaakceptować, że wyśmiewane spiskowe teorie już nie są takie zabawne.Rozrywka w dobie Nowej Normalności

Życzę wam (i sobie), abyśmy w 2021 mogli korzystać z ulubionych rozrywek strzeleckich wedle woli i upodobań. Istnieje cień szansy, iż sytuacja się uspokoi i pod warunkiem nieznacznych obostrzeń będziemy mogli cieszyć się rozrywką strzelecką już od wiosny. Przemawiają za tym argumenty ekonomiczne - coraz wyraźniej widać skutki przedłużających się przestojów, zmęczenia ludzi, czy spadek zachorowań.

Z drugiej strony majaczy wizja szczepień, a wraz z nią "certyfikatów zdrowotnych". Może być tak, że pewne aktywności będą dostępne wyłącznie dla "zdrowych i wyszczepionych". Pobąkują o tym coraz częściej różnego rodzaju autorytety moralne, czy wręcz przedstawiciele koncernów.

Jest to ogromne zagrożenie dla naszego zdrowia, gdyż ekspresowe tempo prac nad szczepionkami niesie za sobą groźbę niezbadanych powikłań - mowa więc o formie eksperymentu medycznego na niespotykaną dotąd skalę.


Co na to Proshot?

Jesteśmy z wami! Nie poddajemy się! Przetrwaliśmy trudny sezon 2020, a w nowym sezonie wrócimy mocniej, kontynuując misję organizacji rozgrywki strzeleckiej na całym Dolnym Śląsku. Należy powiedzieć, że nasza kondycja nie jest najgorsza głównie dzięki Waszej postawie - odwiedziliście nas licznie, wspierając i podnosząc na duchu. Obiecujemy się odwdzięczyć!


Na marginesie - planujemy w nadchodzącym sezonie kilka ciekawych dodatków i rozwiązań, które z pewnością przypadną wam do gustu. Więcej informacji znajdziecie niebawem na głównej stornie Proshot


#proshotpaintball #coronawirus #NWO #paintball #sezon2021 #strzelectwo #oferta #trudnechwile


15 wyświetlenia

10 LAT PRACY Z LUDŹMI. CHYBA JESTEM W TYM DOBRY...

Jestem organizatorem rozrywki strzeleckiej na Dolnym Śląsku i od 10 lat prowadzę Proshot Paintball. Chcę podzielić się z wami moim doświadczeniem i pomóc w wielu kwestiach. Będę wdzięczny za każdy feedback!

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2020 przez

KICK ASS PROJEKT

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon