NAPISANE Z DUMĄ.

BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA KAŻDY FEEDBACK.

  • Jurgielt

Coronavirus - dlaczego zawiesiłem działalność do odwołania?

Wg badań wirus jest groźny dla osób starszych, czy osób z przewlekłymi chorobami. Większość ludzi w wieku do 50 roku życia przejdzie chorobę nawet bezobjawowo. Niestety, w tym czasie mogą zarażać, czyli tworzą zagrożenie jako przekaźniki zakażenia.

Od jakiegoś czasu śledzę i czytam różne informacje - dzielę się wnioskami.Struktura demograficzna


Struktura demograficzna w większości krajów europejskich, w tym w Polsce, odbiega od właściwego wzoru. Okazuje się, że w niektórych krajach nawet 20% ludności jest w wieku 65+. W tym kontekście należy słusznie liczyć i zakładać, że wzrost zakażeń w tej grupie wiekowej może wywrócić służbę zdrowia do góry nogami - uczynić ja niewydolną.


Cywilizacja łacińska - podstawy moralne


Nasza cywilizacja ma trzy filary, o których niektórzy mogą nie pamiętać... Są to: etyka chrześcijańska, prawo rzymskie oraz logika grecka. Każdy z tych filarów reprezentuje wartości i zasady, które łącznie tworzą podstawę naszej egzystencji. Nie wdając się w przesadne szczegóły uważam, że mamy obowiązki wobec ludzi i całych pokoleń. Naszym obowiązkiem jest zadbać o ich bezpieczeństwo. W tym przypadku - nie narażać ich na zakażenie. Jeśli macie w swojej rodzinie osoby z grupy ryzyka - zadbajcie o nich i nie narażajcie ich.


Proshot

W moim otoczeniu znajduje się blisko 10 osób, które są w wieku 65+, a na zdrowiu i życiu których mi zależy. Dlatego też podjąłem decyzję, że nie będę ich narażał, mogąc nieświadomie przenieść zakażenie.

W branży eventowej jest dużo sprzętu, który używają wszyscy - maski, markery, łuki, wiatrówki, etc. Nie jestem przekonany, czy zdołałbym wszystko właściwie i na 100% odkazić. Dlatego podjąłem taką decyzję i innym też tak radzę.

52 wyświetlenia

10 LAT PRACY Z LUDŹMI. CHYBA JESTEM W TYM DOBRY...

Jestem organizatorem rozrywki strzeleckiej na Dolnym Śląsku i od 10 lat prowadzę Proshot Paintball. Chcę podzielić się z wami moim doświadczeniem i pomóc w wielu kwestiach. Będę wdzięczny za każdy feedback!

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon

© 2020 przez

KICK ASS PROJEKT

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon